Tarot Tessera

Gra logiczna, w której kolejno przedstawiane są karty tarota. Ta gra tarot składa się z tylu misji ile kart liczy talia tarota. Każda misja podzielona jest na dwa etapy: pierwszy etap to szukanie różnic w dwóch położonych obok siebie kartach tarota, zaś drugi etap to ułożenie puzzli z daną kartą tarota. 

Ta gra tarot online jest niezwykle prosta i nikt nie powinien mieć z nią problemów. Tarot online, w którego tutaj możecie zagrać jest jednak bardzo wciągający i pozwalana na poznanie kart tarota. Krótko mówiąc możesz w ten sposób uczyć się tarota. 

W grze Tarot Tessera nie ma zbyt wielu opcji. W zasadzie warto wiedziecie tylko tyle, że w prawym dolnym rogu na gitarze możecie wyłączyć dźwięki w grze, zaś w lewym dolnym rogu macie ikonę pytajnika, który jest pomocą. Po kliknięciu w pytajnik pojawia się amorek, który wskazuje możliwy ruch. 

Na dole, na środku ekranu znaleźć możecie również licznik punktów. W tej grze tarot online należy pamiętać o tym, że za każde użycie pomocy odejmowane jest 20 punktów. Gra dobiega końca w momencie, gdy liczba punktów wyniesie mniej niż zero, dlatego lepiej się dobrze zastanowić i nie stosować pomocy. Ogólnie Tarot Tessera nie jest ograniczony czasowo, ale przy układaniu puzzli jest tak, że im dłużej to robimy, tym mniej punktów mamy na koncie. 

To tyle o tym tarot online. Mam nadzieję, że będziecie się znakomicie bawić i czegoś się nauczycie na temat kart tarota. Gra Tarot Tessera jest świetną zabawą i znakomitym sposobem na poznanie kart tarota, życzę więc owocnej zabawy i nauki. 

Powodzenia!!!

dodaj komentarz