Tommy vs birds

Gry strzelanki kojarzą się przede wszystkim z zabijaniem, jednak jest to pojęcie dużo szersze i wlicza się w nie również gry takie jak Tommy vs birds, które można uznać również za gry logiczne lub też zręcznościowe. Takie gry strzelanki są idealne nie tylko dla chłopców ale również dla dziewcząt, więc drogie kobietki nie zrażajcie się zaraz jak usłyszycie tylko gry strzelanki, bo może was ominąć fanastyczna zabawa, a tego chyba nie chcecie prawda?

W grze Tommy vs birds jest mnóstwo plansz do przejścia więc nie traćcie czasu. Każda z plansz jest inna, ale zawsze chodzi o to samo - musicie sprawić aby monety wylądowały w walizce. Jak tego dokonać? Wystarczy strzelać do różnych elementów na planszy (w tym pingwinów), aby je usunąć i umożliwić z turlanie się monet do walizki.

Żadna z plansz w grze Tommy vs birds nie jest ograniczona czasowo, więc nie musicie się stresować. Możecie grać spokojnie i na luzie nawet przez kilka godzin. A jeśli chodzi o sterowanie to odbywa się ono za pomocą myszki. Im dłużej przytrzymacie lewy przycisk myszki tym uderzenie będzie mocniejsze.

Co nam jeszcze zostało? Hmmm opcje gry Tommy vs birds. Tak więc zaczynając od lewego górnego rogu macie tam: wyłącznik dźwięków, wyłącznik muzyki, pomoc, numer poziomu i licznik bonusowych punktów, restart planszy, pauzę oraz wyjście z gry Tommy vs birds. No i to już wszystko - opcji nie ma tu wiele, więc problemów z ich zapamiętaniem nie będzie.

Plansz w grze Tommy vs birds jest wiele więc zaczynajcie zabawę. Polecamy również inne gry darmowe z naszego portalu - nie tylko gry strzelanki!

dodaj komentarz