Tractor Coloring

Mówi się, że gry traktory to gry dla chłopaków, jednak ja mam dziś propozycję, która jest idealna dla dziewczynek, a jedną gra kolorowanka nosząca tytuł Tractor Coloring. Jak sam tytuł wskazuje w grze tej będziecie mieć za zadanie pokolorować traktor. Traktor może nie jest zabawką dla dziewczyn, ale wierzcie mi - koloruje się go tak samo fajnie jak inne elementy.

Gry kolorowanki zawsze są bardzo prostymi grami online, więc i tym razem z grą Tractor Coloring nie będziecie mieć żadnych problemów. Do gry w Tractor Coloring potrzebna wam jest jedynie myszka za pomocą której będziecie wybierać kolory znajdujące się w palecie na dole ekranu. Wystarczy kliknąć na kolor, a potem na wybrany element obrazka a pokryje się on farbą.

W grze Tractor Coloring nie ma ograniczenia czasowego ani punktów, ale zabawa jest znakomita. Można kolorować traktor do woli różnymi kolorami. Możecie poćwiczyć łączenie barw i robić najbardziej fantazyjne połączenia kolorów, z czasem zauważycie, że nie wszystkie kolory pasują do siebie - czasem połączenia aż rażą w oczy.

Gry kolorowanki to bardzo fajne darmowe gry dla dziewczyn, które bawią a nawet uczą. W gry kolorowanki oczywiście mogą grać także chłopcy jednak oni rzadko lubią rysować. Zapraszam was serdecznie do zabawy razem z nami w grze Tractor Coloring - polecam również inne nasze gry darmowe!!!

dodaj komentarz