Twoja własna drogeria

Każda mała dziewczynka marzy o tym, żeby mieć w przyszłości własną firmę, sklep, gazetę, dom mody, itp. W tej grze dla dziewczynek możecie sprawdzić jakie z was przedsiębiorcy. Twoja własna drogeria pomorze wam sprawdzić, czy dałybyście sobie rade z natłokiem klientów, gdzie każdy z klientów chce coś innego, a ty w całej tej gonitwie musisz się odnaleźć, bo każdy stracony klient, to stracony pieniądz, który jest niezwykle ważny. Musisz uzbierać dzienną stawkę, która z każdym levelem rośnie. Świetna gra dla dziewczyn, która ćwiczy także zręczność, refleks i zdolność szybkiej orientacji.

Jeśli chcecie sprawdzić ile udało uzbierać się wam już pieniędzy, zerknijcie w dolny prawy róg. Na czerwono zaznaczona jest stawka jaką musicie uzbierać, a na zielono ilość pieniędzy, którą już udało się wam zdobyć. Im więcej zarobicie tym lepiej, gdyż po każdym zakończonym dniu, gdy pojawia się tablica z punktami możecie kliknąć UPGRADE i wybrać się na zakupy. Tak, więc im więcej pieniędzy tym lepiej możecie zmodernizować swoją drogerię, a naprawdę mają fajne rzeczy. Jeśli chcecie sprawdzić ile czasu pozostało do końca dnia, zerknijcie na zegar u dołu ekranu po lewej stronie. Jeśli przeszkadza wam dźwięk w grze to kilknijcie ikonkę w lewym górnym rogu.

Teraz trochę o sterowaniu.

Całe sterowanie odbywa się przy użyciu myszki. Aby nasz klient zechciał coś kupić, musimy ustawić go przy dziale. W tym celu klikamy na klienta a potem na jedną z półek znajdujących się w naszym sklepie. Następnie, gdy pojawi się przy nim łapka, klikamy na niego. Wtedy pojawi się dymek z rzeczą, którą on chce kupić. Aby ją zakupił klikamy na daną rzecz w pasku na dole ekranu, a potem znów na kliencie. Wtedy klient jeszcze chwilę postoi przy kontuarze, a następnie zostawi na nim kasę, którą trzeba zebrać, naciskając znów na kontuar. Jeśli będziesz działała zbyt wolno może się okazać, że przy drzwiach stoi całe stado klientów, a ty nie masz wolnych półek, wtedy odejdą oni oburzeni. Podobnie będzie jeśli ustawisz klienta przy półce, a zbyt wolno go będziesz obsługiwać. Żeby postawić nowego klienta przy półce musisz najpierw zebrać pieniądze, które pozostawił poprzedni klient. No i to już chyba wszystko. Pamiętaj, żeby uzbroić się w cierpliwość, bo czasem klikniesz a klient i tak odejdzie, co oznacza, że nieco się spóźniłaś z kliknięciem, a nie że gra nie działa.

Mam nadzieję, że gra się wam spodoba. Jak dla mnie jest to świetna gra dla dziewczyn. Może i wymaga trochę wysiłku, ale jest naprawdę niezła i wciąga. Idealna gra zarówno dla małych jak i nieco starszych dziewczynek :)

Życzę udanej zabawy :)

komentarze

domi$, 28 Sierpień 2011

pierwszy raz grałam w tą grę ale jest super!!!!!


kamil_xxx, 28 Sierpień 2011

zajebista


sylka, 23 Listopad 2011

SUPER GRA. PO PROSTU ŚWIETNA


dziunia 5, 17 Grudzień 2011

doba gra po prostu super


laska, 17 Grudzień 2011

zajefajna


julia, 18 Luty 2012

fajna


Kaka455678, 27 Luty 2012

Super stronka :)


ewa12142001, 28 Marzec 2012

fajna gra


ewa12142001, 28 Marzec 2012

chyba się myliłam co do tej gry złe zasady w niej chyba sa tak mi się wydaję bo jest napisane że to powinno byc tak że trzeba podawać ludziom biżuterię a trzeba tylko układać


dodaj komentarz