Ubieranka Cute Sisters

Ubieranka Cute Sisters to zabawa dla dużych i małych, jeśli lubicie tego typu gry to zapraszam was gorąco do zabawy. Gry dla dziewczyn, które znajdziecie na naszym portalu są znakomitą zabawą nie tylko dla najmłodszych, ale też i dla starszych fanek gier online. Dziś mam coś dla tych dziewczyn, które lubią gry ubieranki. Lubicie? Ja lubią i dlatego mam dla was grę Ubieranka Cute Sisters.

Ubieranka Cute Sisters dostarcza wam 2 razy więcej wspaniałej zabawy. Dlaczego aż tyle? Dlatego, że ubieracie tu nie jedną a dwie postacie. Dwie słodkie dziewczynki, które wybierają się na miasto wraz z innymi przyjaciółkami. Spraw, aby wyglądały one nieziemsko i żeby koleżanki, a także przechodzący obok nich chłopcy oniemieli z wrażenia.

Po włączeniu się gry Ubieranka Cute Sisters klikacie PLAY i zaczynacie zabawę. Po prawej stronie ekranu zobaczycie dziewczynkę, a po lewej panel z dostępnymi elementami, które może na siebie nałożyć dziewczynka. W lewym dolnym rogu ekranu macie kilka przycisków i od nich zaczniemy. Na samej górze tych przycisków, w migającej ramce macie przełącznik między dziewczętami, niżej RESET, czyli rozpoczęcie ubierania od nowa, a jeszcze niżej SHOW, czyli podgląd ubranych dziewczyn, gdy są już gotowe do wyjścia na miasto.

Okej przyciski znane to lecimy dalej. W lewym górnym rogu znajdziecie wyłącznik dźwięku, dzięki któremu wyłączycie muzykę w grze Ubieranka Cute Sisters. A teraz już zostaje nam omówienie panelu. Każda z dziewczynek ma inne ubrania, fryzury oraz dodatki, ale mniej więcej w tych samych miejscach. Zresztą będziecie wiedzieć co gdzie jest po obrazkach. Klikacie na wybranym obrazku i w panelu ładują się elementy, za pomocą strzałek możecie je przeglądać, a gdy na jakiś się zdecydujecie wystarczy na nim kliknąć, a dziewczynka zostanie w niego ubrana.

Obie dziewczynki mają w panelu takie elementy jak: koszulki, spódniczki i spodenki, sukienki, fryzury, kolor oczu, kolor ust, puder na policzki, cienie do oczu, bransoletki, kolczyki, łańcuszki, brwi, rzęsy, a także dodatki tj. torebki, okulary, szale, itp. Możecie do woli przebierać w ubraniach i dodatkach, tworząc różne połączenia. Możecie grać tak długo jak tylko chcecie, bo my mamy tylko i wyłącznie gry darmowe.

Jeśli lubicie gry ubieranki to na pewno gra Ubieranka Cute Sisters przypadnie wam o gustu. Sprawdźcie również inne nasze gry dla dziewczyn i przeżyjcie fantastyczną przygodę w wirtualnym świecie. Udanej zabawy!!!

komentarze

Monika i weronika, 1 Styczeń 2012

fajne


ola ;), 17 Czerwiec 2013

fajne tylko zamalo sportu i wogule sportu czyli jak : pilka nozna,siatka i wogule ale tak ogulnie to super :D


dodaj komentarz