Wacman

Wacman jest oryginalną grą, która łączy w sobie coś z pacmana i co nieco z “Najtrudniejsze gry na świecie”. Połączenie te sprawia, że mamy możliwość zagrania w wyjątkowo ciekawą grę, która wciągnie nas na długo. Jak na grę pacman przystało w roli głównej mamy naszego Pacmana. Tradycyjnie musi on zebrać wszystkie kropki z planszy aby przejść do kolejnego etapu. Nie ma tu jednak dużych i małych kropek, a tylko małe, co oznacza, że nie mamy tu możliwości gonienia duchów, a duchy... 

...a duchy nie gonią naszego Pacmana, a poruszają się stale w jednym a tym samym kierunku, tak jak przeszkody we wspomnianej wcześniej “Najtrudniejszej grze na świecie”. Dlatego też właśnie mówi się, że Wacman to połączenie tych dwóch, jakże znakomityc gier online. Podczas gry w Wacmana towarzyszy nam tradycyjna muzyka, jaką znamy z klasycznych wersji pacmana, jeżeli jednak ona nam przeszkadza to można wyłączyć ją na głośniku w prawym dolnym rogu. Obok można ustawić jakość gry, a poniżej znaleźć można przycisk pozwalający n wyjście do menu. 

W lewym dolnym rogu znajdziecie aktualną ilość punktów, a poniżej ogólną sumę punktów, jaką udało wam się zebrać w grze. Z ważniejszych rzeczy warto jeszcze wiedzieć, iż grze Wacman nie ma możliwości włączenia pauzy a sterowanie klasycznie odbywa się za pomocą strzałek. Wacman to bardzo prosta pacman game, która powinna wam się spodobać. Grafika w grze jest bardzo ładna choć niezwykle prosta, w każdym razie fan estetyki nie powinien narzekać. 

Polecam gorąco grę Wacman i zachęcam również do zagrania w inne nasze pacman games, które można znaleźć na naszym portalu. Zajrzyjcie również do działu z artykułami i sprawdźcie co nowego słychać w świecie pacmana. Życzę wspaniałej zabawy!!! 

dodaj komentarz