Wedding day

Gry ubieranki to gry dla dziewczynek, które cieszą się największym zainteresowaniem. Jeśli kochasz gry ubieranki to ta na pewno ci się spodoba. Ponadto gra Wedding day jest o tyle ciekawa, że ubiera się tutaj nie jakąś tam zwykłą osobę, a pannę młodą. W grze Wedding day możesz pobawić się w weselnego stylistę i wybrać idealną suknię ślubną, fryzurę oraz dodatki dla swojej panny młodej. W dniu ślubu kobieta chce wyglądać szczególnie pięknie, a w grze Wedding day ty możesz jej w tym pomóc.

Ślub to wyjątkowe wydarzenie, na które kobieta czeka już od najmłodszych lat. Jako małe dziewczynki kobiety często wyobrażają sobie jak będzie wyglądać ich ślub, jaką będą mieć suknię ślubną, fryzurę, tort weselny, itp. Wszystko to jest bardzo ważne, bo przecież uchwyci to np. fotografia ślubna szczecin. W grze Wedding day również możesz na sam koniec zrobić zdjęcie młodej parze. Na pewno świetnie będzie prezentować się w wirtualnym ślubnym albumie.

Jeśli chodzi o zasady gry to są one banalne - przy pomocy myszki chwyta się ubranie, a następnie przenosi na pannę młodą. W grze Wedding day można się spotkać z bardzo ładnymi sukniami ślubnymi, a także dodatki do nich są całkiem niezłe. Przyznam, że brakuje mi w grze Wedding day nieco większej ilości obuwia, ale ogólnie pod suknią ślubną i tak go nie widać, więc nie jest to duży minus. Wedding day to gra typowo dla dziewczynek, więc myślę, że przypadnie ona wszystkim dziewczynką do gustu, a chłopców zapraszam do innych naszych działów z grami online.

Życzę wszystkim wspaniałej zabawy z grą Wedding day :)

komentarze

helcia6, 22 Kwiecień 2012

to jest super


_Jula_, 15 Sierpień 2012

Nawet fajna ; )


ola ;), 17 Czerwiec 2013

nawet nawet :)


dodaj komentarz