Weirdtris

Weirdtris to nietypowa gra tetris, w której macie do przejścia kilkanaście fajnych plansz. W każdej z plansz czeka na was mnóstwo zabawy, a plansze z reguły polegają na usunięciu wszystkich kostek z planszy bądź ich określonej ilości. Waszym zadaniem w tej grze zręcznościowej jest takie sterowanie dwom latającymi w górę i w dół kostkami by zamieścić je na stosie innych kostek przy odpowiednim dla nich kolorze. Trzy takiego samego koloru kostki znikają z planszy.

Zadanie wydaje się być dość proste, ale kostki czasem latają bardzo szybko i można przypadkiem zamieścić je nie tam gdzie się chce, a gdy na planszy zabraknie miejsca to wasza gra w Weirdtris dobiegnie końca, a tego chyba nie chcecie, prawda?

Warto wspomnieć o sterowaniu kostkami w grze Weirdtris. Odbywa się ono za pomocą strzałek lewo-prawo, a na strzałka góra-dół zmienia się klocka, którym się będzie poruszać. Wciskając spacje startujecie misję. Wszystkie potrzebne informacje o grze Weirdtris znajdziecie w panelu po prawej stronie ekranu. Tam zaczynając od góry macie: ilość zdobytych w grze Weirdtris punktów, czas, który biegnie do przodu i nie mierzy końca gry a po prostu bonus jaki na sam koniec trafi na wasze konto, poziom, w który gracie, ilość klocków, jaką trzeba jeszcze usunąć, powtórzenie misji oraz wyłącznik dźwięków.

To już wszystkie opcje gry Weirdtris oraz wszystkie jej zasady. Jak widać gra Weirdtris jest bardzo prosta i nie powinna nikomu sprawić problemów. Zapraszam was serdecznie do zabawy razem z nami - na pewno nie będziecie się nudzić. Gra Weirdtris jest świetną rozrywką dla małych i dużych fanów naszego portalu, a jeśli ta gra wam się znudzi to grajcie z nami w inne nasze gry darmowe - nie brak ich na naszym portalu.

Serdecznie zapraszamy!!!

dodaj komentarz