Weirdville

Weirdville to gra przygodowa dla dużych i małych. Gra Weirdville jest zbliżona do gier mario - podobnie poruszamy się tutaj głównym bohaterem i zbieramy monety. Gra Weirdville jest również wieloetapowa, a każdy kolejny etap jest o wiele ciekawszy i trudniejszy od poprzedniego. W grze Weirdville również tak jak i w mario ograniczona jest ilość żyć naszego bohatera - gdy stracimy wszystkie to gra niestety dobiega końca i musimy zaczynać od nowa.

Jeśli chodzi o sterowanie w grze Weirdville to odbywa się ono przy użyciu strzałek. Strzałki lewo - prawo to oczywiście poruszanie w boki, strzałka w górę to skok i wspinanie, a strzałka w dół to schodzenie np. po lianie. Uważaj na przycisk K na klawiaturze - jego wciśnięcie powoduje zabicie bohatera. Aby przejść do kolejnego etapu gry trzeba zebrać wszystkie monety. Na klawiszu S można wyłączyć dźwięk w grze, a na M muzykę. Na klawiszu Q możliwe jest wyjście z gry.

Ze spraw technicznych warto jeszcze wiedzieć, że w lewym górnym rogu znaleźć można pozostałą ilość żyć, a w prawym górnym rogu znajdują się punkty oraz numer levelu, w który aktualnie się gra. Ważne jest również to, że jeśli na drodze spotyka się czerwone bloczki to można je przesuwać. Ciekawostką jest również to, że po każdym etapie gry dostaniecie hasło, które potem można wpisać na stronie głównej, by zacząć grać od danego levelu, a nie zupełnie od początku.

Mam nadzieję, że gra Weirdville spotka się z waszą sympatią podobnie jak gry mario. Weirdville to naprawdę świetna gra przygodowa, przy której można się świetnie bawić. Życzę wspaniałej zabawy !!!

komentarze

robert, 1 Marzec 2012

fajna gra ale magli zrobiz ze ten chłopek mugby wyrzej skakać.


dodaj komentarz