Wieczorowa kreacja

Wieczorowa kreacja do gra dla dziewczyn z gatunku gier ubieranek. Ładna Wiola stoi przed trudnym wyborem kreacji na wieczorowe przyjęcie. W jej szafie znajdziesz kilka sukni wieczorowych, ale są również sukienki koktajlowe. Musisz zadecydować za nią i dobrać jej odpowiedni strój.

Zasady grier ubieranek są banalnie proste - bierzesz za pomocą myszki wybrane ubranko i przenosisz je na postać dziewczyny. Poza sukienkami możesz jeszcze dobrać dla Wioli dodatki w postaci butów, torebek, kwiatów oraz biżuterii. Spraw aby Wiola wyglądała zniewalająco i powaliła wszystkich obecnych na przyjęciu na kolana. Wiola szuka również wybranka serca, a więc może dzięki twemu strojowi go znajdzie :)

Gry ubieranki to gry przeznaczone dla najmłodszych dziewczyn, gdyż nie wymagają od nich praktycznie niczego. Ma to być dla nich rozrywka i oderwanie od szkolnych spraw czy domowych obowiązków. Mam nadzieję, że wam dziewczyny gra się spodoba, bo na facetów to ja nie liczę :P Jeśli jednak ta gra jest za prosta czy coś sprawdźcie inne gry dla dziewczyn, bądź w ogóle inne nasze działy. Jestem pewna, że na naszym portalu znajdziecie coś dla siebie. Udanej zabawy :)

komentarze

Olivia, 15 Styczeń 2011

nawet, ale za mało atrakcji 7/10 .


olkaaxD.., 11 Luty 2011

calkiem calkiem 6/10


EX :-), 27 Sierpień 2012

fajne 8/10


MARTI , 15 Październik 2013

SUPERANCKA GRA


dodaj komentarz