Woobies Breaking

Kulki Woobies powracają do nas w wielkim stylu w grze Woobies Breaking. Jest to kolejna wspaniała gra, w której futrzaki Woobies odgrywają główną rolę. Tak jak w pierwowzorze tak i w grze Woobies Breaking strzelacie futrzakami, ale żeby zostały one usunięte z planszy obok siebie muszą znaleźć się nie 3 a co najmnie 3 identycznego koloru kulki Woobies. Myślę jednak, że to dla was nie problem.

Ciekawe w grze Woobies Breaking jest to, że nie gracie sami a z przeciwnikiem. Plansza w grze Woobies Breaking jest podzielona na dwie części - część po lewej należy do ciebie, po prawej do przeciwnika. Przeciwnikiem może być komputer, bądź druga osoba w zależności od tego czy wybierzesz na początku gry Woobies Breaking moduł Singled (z komputerem) czy Battle Mode (z żywym przeciwnikiem).

Jeśli grasz z komputerem to twoim Woobies sterujesz za pomocą WASD, a właściwie za pomocą myszki przesuwasz go w prawo lewo, a strzelać możesz na W bądź lewym przycisku myszki. Przycisk S służy do użycia diamentu, który zmienia ustawienie Woobies przeciwnika. Diamenty czasem spadają na planszę, więc staraj się je łapać. Jeśli grasz z żywym przeciwnikiem to on swoim Woobies steruje za pomocą strzałek.

Celem gry Woobies Breaking jest uzbieranie większej ilości punktów niż ma przeciwniki. Swoje punkty znajdziesz w lewym górnym rogu ekranu, zaś przeciwnika punkty znajdują się w prawym górnym rogu ekranu. Na środku ekranu u góry znajdziesz czas do końca tego etapu gry Woobies Breaking - jeśli uda ci się zdobyć więcej punktów niż ma przeciwnik, przechodzisz do kolejnego etapu.

Co jeszcze warto wiedzieć o grze Woobies Breaking? Może tyle, że po wybraniu komputerowego przeciwnika możesz wybrać poziom jego gry - Nursery do najprostszy, a Hard to najtrudniejszy. Mam nadzieję, że dacie sobie znakomicie radę niezależnie od poziomu, który wybierzecie.

Życzę wam wspaniałej zabawy z grą Woobies Breaking

komentarze

natalia kurczak, 8 Luty 2012

ta gra też super! nie trzeba zapisywać!


dodaj komentarz