Wymarzony dom

Wciel się w rolę małej dekoratorki wnętrz i stwórz swój domek marzeń. Udekoruj trzy pokojowe mieszkano - łazienkę, sypialnię oraz salon. Wszystko wg. własnego uznania i gustu. W tej grze dla dziewczyn znajdziecie cały szereg mebli, dywanów, tapet oraz innych dodatków włączając nawet zwierzątka. Możesz stworzyć wymarzoną sypialnię z dużym łóżkiem, różową toaletką i pieskiem na fotelu, albo salon z przeogromnym telewizorem i kanapą w kształcie serduszka. Jak tylko zechcesz możesz dobierać dodatki, mebelki, zwierzaczki, okna itp. I tak cały czas. Stworzysz jeden pokój, a potem możesz stworzyć kolejny. Każde swoje dzieło możesz zapisać u siebie na komputerze. Aby zapisać najpierw musisz kliknąć SHOW, a następnie SAVE. Oba te przyciski znajdziecie na pasku u dołu ekranu. Proste prawda?

Sterowanie w grze jest bardzo proste. Wszystko odbywa się za pomocą myszki. Z panelu po prawej stronie ekranu możesz wybierać interesujące cię rzeczy. Aby ustawić coś na planszy wystarczy to przeciągnąć. Każdą rzecz ustawioną w pokoju można obrócić, zmniejszyć, zwiększyć itp. Służą do tego ikonki, które pojawiają się pod rzeczami w panelu po lewej stronie ekranu. Jeśli chcesz rozpocząć od nowa, bo coś źle ustawiłaś, masz jednak inną wizję to wystarczy kliknąć RESET w pasku u dołu ekranu.

Prosta gra szczególnie dla najmłodszych dziewczynek, które lubią gry typu ubieranki. Jeśli lubicie ubieranki to ta gra także wam się spodoba. Tu zamiast ubierać lalki, układacie mebelki. Mi się bardzo podoba ta gra dla dziewczynek, choć już do grona tych najmłodszych nie należę :P Mam nadzieję, że wam też ta gra się spodoba. Opinię na temat gry możecie wyrazić w komentarzach, ja na pewno je przeczytam :) Ja tu gadu, gadu, a gra czeka - dopiero udekorowałam łazienkę :P A więc już nie przedłużam. Chwytajcie myszki w dłoń i zaczynamy dekorowanie wymarzonego domku. Życzę wszystkim małym i dużym dekoratorkom wspaniałych pomysłów i bardzo udanej zabawy z grą Wymarzony dom.

komentarze

56, 23 Sierpień 2011

6640


koteczek 12, 21 Grudzień 2011

odjazdowa


kinb, 2 Styczeń 2012

fajna gra


julia ( krystal mak kocica), 18 Luty 2012

fajna gra


Klałdys, 26 Luty 2012

fajne..;D:)


selena, 2 Marzec 2012

dla dzieci


ewa4351selena, 20 Marzec 2012

to jest fajne


klaudi witos, 23 Czerwiec 2012

spoko lubie takie gry


kelly, 27 Lipiec 2012

może być ale mogli by wymyślec coś lepszego


kuba, 22 Wrzesień 2012

bardzo fajna gra troche pouczająca


dodaj komentarz