Zabawki

Nie lubisz sprzątać? A może sprzątanie nie jest jednak takie złe. Ja też zawsze tego unikałam jak ognia, ale z drugiej strony nie lubiłam jak ktoś układał rzeczy w moim pokoju, szczególnie jak przestawiał moje pluszaki. Zabawki to gra dla dziewczynek, która polega niejako na sprzątaniu pokoju, a dokładniej układaniu zabawek tak, by nie były porozrzucane po całym pokoju. Nie pozwól by twoje ukochane pluszaki leżały jeden na drugim gdzieś tam porzucone w kąciku. Znajdź im odpowiednie miejsce w pokoju tak by ich mordki znów się uśmiechnęły. Przy okazji udekoruj swój pokój według własnego uznania.

Zabawki to świetna gra dla dziewczyn, trochę można by ją przyrównać do gry ubieranki, trochę do gier, które polegają na dekorowaniu pokoju. W tej grze tez dekorujesz pokój, układając zabawki w wybrane przez ciebie miejsce. Sądzę, że ta gra spodoba się najmłodszym dziewczynkom, chłopcy pewnie będą krytykować :P No, ale do chłopców to mamy inne gry, w innym dziale : )

Zasady są proste, bo praktycznie ich nie ma : P Poruszasz zabawki klikając na nie myszką i przenosząc je w wybrane przez ciebie miejsce. Dowolnie możesz przestawiać zabawki, układać je na półkach, krzesłach, podłodze, suficie. Ułóż je wszystkie według własnego uznania. Tak, by tobie się podobało. Półek jest wystarczająco dużo, aby wszystkie pluszaczki właśnie tam znalazły miejsce.

Mam nadzieję, że gra choć trochę wam się spodoba. Czekam na wasze opinie w komentarzach. Sądzę jednak, że choć nie lubicie sprzątać, to ta gra przypadnie wam do gustu, bo która mała dziewczynka nie kocha pluszaczków. Ja uwielbiałam, do dziś mam całe stado pluszaków, poukładanych na szafie :D Kolekcję przez te lata uzbierałam niezła i każdy pluszak ma swoje miejsce i na półce i w serduchu, mam nadzieję, że i u was tak jest, a nie że pluszaczki płaczą porzucone w kącie. Życzę udanej zabawy : )

komentarze

mANUZA, 14 Sierpień 2010

FAjna GRa :))


Anna Poczekaj, 14 Sierpień 2010

FAjna GRa :))


jula poczekaj, 6 Listopad 2010

FAjna GRa :))


ania , 30 Styczeń 2012

fajna gra


dodaj komentarz