Zgubione numerki

Zagubione numerki to świetna gra logiczna polegająca na szukaniu ukrytych na planszy liczb. Dostajecie do rąk lupę i zaglądacie w każdy kąt pokoju - pod kanapę, do szuflady, za firankę, itp., itd. I tak szukacie, aż do momentu odnalezienia numerków od 1 do 16. Zasady gry są naprawdę proste, ale cała gra wymaga trochę myślenia i spostrzegawczości. Przede wszystkim spostrzegawczości, no i dozy cierpliwości. Nie tak łatwo znaleźć zagubione numerki.

Gra jest wielopoziomowa, a więc jeśli uda wam się znaleźć wszystkie numerki to przechodzicie do kolejnego etapu, który jest już nieco bardziej skomplikowany, a dokładniej numerki są lepiej ukryte. I tak kolejno będziecie odwiedzać kolejne pokoje i szukać liczb. Za każdą odnalezioną liczbę przyznawane są punkty, a dokładnie punktów 100. Jeśli klikniecie w miejsce, gdzie nie ma liczby to odejmuje się z waszego konta 100 punktów. Ilość punktów jaką macie na koncie możecie podejrzeć w lewym górnym rogu. W prawym górnym rogu macie zaś zegar, ale o niego się nie martwcie - biegnie w górę. Jest potrzebny tylko do naliczenia bonusowych punktów pod koniec planszy. Im szybciej ją przejdziecie tym bonus będzie większy. Na dole ekranu widnieje pasek z liczbami, tam wyświetlają się liczby, które musicie jeszcze odnaleźć.

Mam nadzieje, że gra się wam spodoba. Mi się bardzo spodobała. Spędziłam z nią naprawdę wspaniałe chwile, a jeszcze nie dotarłam do ostatniej planszy, więc na pewno jeszcze do niej powrócę. Taka mała podpowiedź jeszcze - za każdym razem, gdy wyjdziecie z gry, a potem będziecie chcieć powrócić musicie zaczynać od nowa, ale mam dla was taką wiadomość, że za każdym razem numerki ukryte są w tych samych miejscach, a więc warto je sobie zapamiętać bądź gdzieś zapisać, narysować, screena zrobić :) Czekam na wasze komentarze, opinie, informacje z waszymi punktami itp. Ponadto życzę wszystkim udanej zabawy oraz powodzenia :)

komentarze

Milagros, 9 Luty 2010

Nie taka prosta jak myślałam :P


natalia, 13 Kwiecień 2010

fajna gra conie


nika7223, 24 Kwiecień 2010

Trudna !!!!!


klaudia, 22 Lipiec 2010

fajna gra


Monika, 27 Marzec 2012

naprawde trudna ale fajna gra.


xyz, 25 Kwiecień 2012

łatwiutka w 5 min zrobiłam :D


oskar, 22 Październik 2012

a ja 2 min cha i kto jest mistrzem


dodaj komentarz