Złodziejaszek

ZŁODZIEJASZEK to bardzo fajna gra zręcznościowa, która ma wiele etapów, i którą możecie przejść na wiele kilka sposobów. W grze tej wcielacie się w rolę złodzieja, który przechodzi od firmy do firmy i kradnie różne ważne dokumenty, dyski CD, komputery i inne ważne bądź mniej ważne ( jak się pomyli :P ) rzeczy. W każdej firmie macie kilka misji do przejścia, a następnie macie wybór, gdzie potem iść kraść. Hehe może się tak zdarzyć, że gdzieś spotkacie innego złodzieja, który będzie również kradł i będzie się liczyć twoja szybkość, bo inaczej nie uzbierasz wymaganej liczby punktów. Po każdej misji możesz udać się na zakupy i zakupić różne przydatne i ułatwiające grę przedmioty. W zależności od tego ile nakradniesz tyle też będziesz mógł zakupić rzeczy, a dokładniej za taką kwotę. Rzeczy, które kradniesz mają mniej lub więcej punktów i nie wszystkie też są rzeczami, można by rzec pozytywnymi. Są też takie, które utrudniają grę.

Złodziejem sterujesz na strzałkach - możesz się nim przesuwać na strzałkach lewo prawo, a co najważniejsze możesz zbierać przedmioty dzięki jego magicznej ręce, która się wydłuża :P Rękę wydłużacie na strzałce w dół bądź na spacji. Musicie się spieszyć. bo czas w grze jest ograniczony, a dodatkowo musicie zebrać odpowiednią ilość punktów. Wymaganą ilość punktów możecie podejrzeć w prawym dolnym rogu - REQIURED, a obok macie ilość punktów, które udało wam się dotychczas w planszy uzbierać. Zachęcam do zakupów w sklepie po każdej wygranej misji, nie warto oszczędzać, bo punkty z jednej misji nie przechodzą do drugiej :) Cała gra ograniczona jest czasem ( jak już wspomniałam wcześniej ), czasomierz możecie zobaczyć w prawym górnym rogu. W lewym dolnym rogu możesz wyjść z gry, następnie masz ikonkę z nutką za pomocą, której możesz wyłączyć dźwięk w grze, a tuż obok masz PAUSE, czyli przycisk za pomocą, którego możesz włączyć pauzę w grze.

Jak już wspominałam wcześniej nie tylko czas was ogranicza, gdyż może zdarzyć się tak, że poza tobą na planszy będzie jeszcze inny złodziej, co zmniejsza twoje szanse na zdobycie wytyczonej liczby punktów. No, ale rywalizacja mobilizuje do działania :) No, co by jeszcze wspomnieć hmm... w sumie już chyba wszystko wiecie, nie będę opisywać, który przedmiot jest dobry a który zły, bo to popsuje zabawę, a zabawa przy tej grze zręcznościowej jest przednia. Jeśli tylko wczujesz się dobrze nie pożałujesz, że zagrałeś/aś w tę grę. Bawcie się dobrze z grą ZŁODZIEJASZEK :) Trzymam kciuki, abyście obrabowali wszystkie budynki :)

komentarze

HARDKOR, 17 Marzec 2010

no no no może być 4/5


dodaj komentarz